در این مطلب قصد نقد و بررسی تخصصی البوم اینجانب از محمدرضا شایع را داریم که جزو معروف ترین رپر های نسل جدید می باشد و پس با ما با بررسی البوم اینجانب شایع همراه باشید.

آرتیست ها : محمد رضا شایع , علی بی , میلاد اس , مهیار , مینورام

آهنگساز ها : علی بی , محمد رضاییان , حامد , تضاد

لیست ترک های آلبوم اینجانب :

‫آلبوم اینجانب شایع‬lrm;

اینترو

اینجانب

اهل نا اهلی

احتیاج دارم

منم اون که مغرور

سیگارای نکشیده

هر کی یه جوره داستانش

نمیدونی چقد دلم میخواد

محله ی گم و گورا

شلش کن

من از تو نمی ترسم

اوترو ( اینجانب)

نمرات ما به البوم اینجانب شایع

تذکر : نمرات از ده نمره می باشند

نمره بیت آهنگ ها : 8.5

نمره متن آهنگ: 9

نمره میکس و مسترینگ یا تنظیم : 8

نمره به عملکرد آرتیست: 8.5

میزان براورده کردن انتظارات : 88%

نمره ما به این اثر:

85

بهترین اهنگ البوم اینجانب شایع از نظر ما : اهنگ ldquo;نمیدونی چقدر دلم میخوادrdquo;

بررسی البوم اینجانب شایع

نقاط قوت البوم اینجانب:

بالاخره شاهد عملکرد و تکنیک بهتر و متنوع تری از شایع هستیم که این البوم را نسبت به البوم های قبلی اهنگ های تکراری اخیرش متمایز می کند.

متن خوب و گیرا در اکثر ترک های البوم که تاثیر زیادی روی مخاطب می گذارد.

اهنگسازی قابل قبول دراین البوم که متاسفانه در اثار اخیر شایع شاهد ان نبودیم.

نقاط ضعف البوم اینجانب :

میکس و مسترینگ می توانست بهتر باشد.

نظر منتقد :

البوم اینجانب از محمد رضا شایع نخستین البوم بلند او می باشد که همراه با نخستین موزیک ویدیوی شایع که صورت و چهره او را پس از سال ها به طور کل رونمایی می کرد منتشر شد. خوشبختانه برخلاف اثار تکی اخیر شایع که اثار متوسط رو به ضعیفی بودند و به شدت از تکراری شدن و ساده بودن بیت رنج می بردند , البوم اینجانب روند بهتری را طی می کند و تقریبا از تمامی نظر ها قابل قبول است.

ترک شلش کن نمونه ای از عملکرد متفاوت شایع در این البوم است که انگار بالاخره تصمیم گرفته تغییر و تنوعی در سبک خواندن خود ایجاد کند. اهنگسازی این البوم که برعهده تعداد زیادی از اهنگساز های مختلف است به خوبی انجام شده و مخاطب را راضی می کند. از نظرمیکس و مسترینگ این البوم می توانست کمی بهتر باشد. در بعضی اوقات نسبت صدای خواننده با صدای بیت مناسب نیست و همین مورد در درک درست متن مخاطب را اذیت می کند.

در کل البوم اینحانب از شایع یک پیشرفت بزرگ و یک گام رو به جلو برای این خواننده نسل سه رپ فارسی است به طوریکه نشان می دهد شایع حتی اگر در لیبل کاغذ هم نباشد می تواند یک اثر ممتاز را منتشر کند و به همین دلیل می توانم به راحتی بگویسم البوم اینجانب یکی از بهترین البوم های منتشر شده در سال های اخیر رپ فارسی است و گوش دادن به تک تک ترک های انرا به شما عزیزان و دوست داران رپ پیشنهاد می کنم.

نقد نصیر مشکوری: ردپای ایلومیناتی در جلد آهنگ تانک های صورتی کاردو از آلبوم کوتاه 1

نقد و بررسی آهنگ دیدگاه از حصین (منتقد: امیر حسین)

نقد آهنگ لال از یاس (دیس و اعلام جنگ یاس به همه)

نقد و بررسی سورنا آهنگ مهران تحلیل ali sorena mehran

نقد آهنگ راک ا چاک از پیشرو و هیدن (منتقد : امیر حسین مرادی مقدم)

نقد+تحلیل آلبوم بهرام گذار

فول آلبوم کاردو رپر | دانلود تمام آهنگ های کاردو خواننده | Kaardo Songs Free Download

البوم ,شایع ,اینجانب ,های ,نمره ,کند ,البوم اینجانب ,می کند ,اینجانب شایع ,این البوم ,و مسترینگ ,بررسی البوم اینجانب
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها