گوگوش خواننده- بازیگر مشهور ایرانی،برای آلبوم اعجاز ازبهار سال 92 تا پائیز امسالتاکنون7ویدئو کلیپ ارائه کرده است که به ترتیب پخش اینگونه بوده است:هیاهو/ اعجاز/ نگو بدرود/ بی من و تو/ نمیدونی/ نقطه پایان/ برای من

فضا و کیفیت این کلیپها جدا از کلیپهای رایج ایرانی است که اکثرا تهیه و پخش میشود و اکثرا شکل سینمائی دارد. خود خواننده جزء اصلی داستان است و خودش در صحنه ها حاضر است و در کنار بازیگران کلیپ جای دارد نه جدای از آنها که او در صحنه ای بخواند و بازیگران کلیپ و داستان در صحنه هائی جدا باشند و بعد صحنه ها بیکریگر متصل گردد. در این ویدئوهای زیبا و متفاوت از قبل در ویدئوهای گوگوش بطور دقیق تر، گوشه هائی از هنر بازیگری گوگوش بعنوان یکی از مطرحترین و بهترین هنرپیشه های تاریخ سینمای ایران هم نشان داده شده است که چقدر زیبا و با کیفیت بالایی نشان میدهد که یک بازیگر حرفه ای است و باید تاسف ها خود که سینمای ایران از چنین هنرمندی بی بهره است.

گوگوش در اینهفت ویدئو موضوع اصلی عشق را همانطور که خودش گفته است موضوع اصلی ترانه های این آلبومش هست تصویر کرده است. جالب توجه این است که او این فرصت و جسارت عالی را این بار داشته تا نگاه شخصی اش از عشق و دوست داشتن را بیان نماید. غیر از ویدئوی هیاهو که متفاوت با سایر ویدئوها است و همچنین ویدئو كلیپ " برای من "، پنج ویدئوی دیگر دو موضوع کلی دارند: عشق و اروتیسم. اروتیسم مفهوم نهائی عشق است یعنی ایجاد یک رابطه یبا جاذبه و هیجان خاص در بیننده . گوگوش به زیبائی و متفاوت،این بار به وضوح توانسته علائق و نگاه شخصی اش از عشقرا در این ویدئوها تصویر کند.

نقد نصیر مشکوری: ردپای ایلومیناتی در جلد آهنگ تانک های صورتی کاردو از آلبوم کوتاه 1

نقد و بررسی آهنگ دیدگاه از حصین (منتقد: امیر حسین)

نقد آهنگ لال از یاس (دیس و اعلام جنگ یاس به همه)

نقد و بررسی سورنا آهنگ مهران تحلیل ali sorena mehran

نقد آهنگ راک ا چاک از پیشرو و هیدن (منتقد : امیر حسین مرادی مقدم)

نقد+تحلیل آلبوم بهرام گذار

فول آلبوم کاردو رپر | دانلود تمام آهنگ های کاردو خواننده | Kaardo Songs Free Download

گوگوش ,عشق ,صحنه ,کلیپ ,ها ,موضوع ,است که ,است و ,در صحنه ,سینمای ایران ,کرده است
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها